top of page

Повнометражний документальний фільм "ВОНА/SHE" - щоденник дружин військових.

«Вона» - це фільм про долю жінки підчас війни. Але «вона» – це також і сама війна, і Україна, і рідна земля, і мати, і родина, і мрія. Всі вони – жіночого роду. Фільм - щоденник дружин військових. Документальна стрічка про 3х жінок, які чекають своіх чоловіків з війни. Це три історії кохання, три різних мрії, три різного віку і професій жінки з різними періодами одруження, з різних регіонів, з різних етнічних спільнот, які після 24 опиняються в одному місті (Болград, Одеська область, Україна), знайомляться і розпочинають волонтерський рух. Чоловіки люблять своїх дружин, сім’ю, один вже виховав доньок, другий виховує маленького сина, а третій тільки мріє про дитинку. Та 24 лютого чоловікам треба було робити вибір між двома найдорожчими коханнями у житті - до жінки та сім’ї , і до України. В решті решт вони йдуть на фронт. А іх дружини створюють волонтерський центр і допомогають армії, збирають та відвозять гуманітарну допомогу на позиції чоловіків, зустрічають мертвих побратимів, проходять через перешкоди, вірять у перемогу і мріють про повернення чоловіків, про зустріч із рідними, про нове життя після перемоги.
 

Глядач спостерігатиме за їх життям, війною в Україні, їх відносинами із дітьми, ріднею, посвяченням волонтерству, відпочинком, їх терпінням, подоланням стресу, щоб вкінці, після перемоги, діждатись повернення та довгоочікуваної зустрічі. Якою вона буде? Через скільки? Через які трансформації пройде кожна пара? Чи вдасться їм вберегти своє кохання і реалізувати мрії? А може дехто й не повернеться вже ніколи?
 

Це історія про велику любов один до одного, до України, до сім’ї. Кожна родина військових - маленька Україна, яку вони боронять. Завдяки війні ці речі стають тотожними. Україна стає одною великою родиною.

bottom of page